YAŞAM

GÖKTÜRKLÜ AKTİF KADINLAR YILBAŞI YEMEĞİNDE BULUŞTU“İşin İçinde Kadın Var” sloganıyla girişimci kadınlara destek sağlayan Göktürklü Aktif Kadınlar Grubu yeni yıl yemeğinde bir araya geldi.
Quyyu Hanımeli Balık Restaurant’ta gerçekleşen etkinlikte grubun kurucuları yanında çok sayıda kadın girişimci 2017’nin son haftasında bir araya gelerek yeni yıl öncesinde moral depoladı. Göktürk’te farklı sektörlerde çalışma sahaları olan kadınlar yemeğin ardından yılbaşı çekilişiyle eğlenceli saatler yaşadı. Hem sponsor olması, hem de servis ve lezzetli menüsüyle Quyyu Hanımeli Balık kadın misafirlerinden tam not aldı. Gece, yeni projelerde yeniden buluşma temennisiyle sona erdi.

GRUP HAKKINDA:
Aktif Kadınlar Grubu; Mayıs 2017’de aynı amaçlar için bir araya gelen 9 kadın tarafından kuruldu. Grup bir isim almadan ve faaliyetlere başlamadan önce yönetim ekibi olarak birçok kez hem bu oluşumun amacı hem de kadın girişimcileri ekonomik ve sosyal alanda güçlendirme vizyonuyla bir araya geldi. Tüm Kadın girişimcileri ortak paydada buluşturmayı hedefleyen oluşum sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da bölgemizde ilgiyle takip ediliyor.
Takip için:
İnstagram/ aktifkadinlar
Facebook/ aktifkadinlar

Paylaş